KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018499
nr 1501 8499
på tyg, Madonnan & barnet, Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, bildmått: 57x48 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:48:16
500 kr
700 kr